UX & Frontend Dex

Angular Developer

Poszukujemy do współpracy programistów otwartych na nowe wyzwania. Szukamy ludzi z pasją, chętnych do tworzenia oraz udoskonalania naszego autorskiego produktu, dla których poznawanie nowych rozwiązań i technologii jest inspiracją do własnego rozwoju.

Poziom: Mid / Regular

Mid / Regular
Hybrydowo

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego z wykorzystaniem Angular
  • Bardzo dobra znajomość Angular, Typescript, RxJS
  • Dobra znajomości języka angielskiego
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Chęć rozwoju i nastawienie na wysoką jakość pracy i terminowość
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowania w wykonywane projekty

Obowiązki

  • Tworzenie kompleksowych modułów w frontendzie aplikacji
  • Aktywny udział w pracach projektowych od pomysłu po rozwiązanie
  • Udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Tworzenie rozwiązań we współpracy z UI Designerem, zespołem backendowym oraz QA

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Stack: NX + Angular + Angular Material w najnowszych wersjach
  • IDE: WebStorm
  • OS: MacOS

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych
  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie
  • Przyjazną atmosferę
  • Płaską strukturę zarządzania
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie [umowę o pracę/zlecenie/B2B]
  • Udział w szkoleniach, konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kafeterię benefitów [ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport]
  • Dobrą kawę, herbatę, inne napoje i przekąski

My

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać. Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Do you have questions? Contact us

Remember that you can send your CV directly to us via e-mail: job@ipresso.com

Thank you for filling in the form.
We will contact you soon!
Coś poszło nie tak.
Spróbuj ponownie wypełnić formularz.
I agree