DevOps

Junior IT / System Administrator

Cały czas się rozwijamy i potrzebujemy wsparcia dla naszego Zespołu DevOps. Być może szukamy właśnie Ciebie. Lubisz pracować w zgranym zespole i miłej atmosferze, a do pracy przychodzić z przyjemnością? Chcesz poszerzać swoją wiedzę, dalej rozwijać swoje umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, a do tego jesteś osobą dokładną, z otwartym umysłem i nie boisz się wyzwań? Jeśli tak, zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko Junior IT / System Administrator.

Junior
Hybrydowo

Wymagania

  • Podstawowa znajomość systemu Linux Debian
  • Podstawowa znajomość SQL (MySQL)
  • Podstawowa znajomość technologii konteneryzacji (Docker)
  • Znajomość konfiguracji serwerów aplikacyjnych (Apache2, nginx)
  • Znajomość systemów monitorowania (Zabbix)
  • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu usług i protokołów sieciowych
  • Znajomość rozwiązań z zakresu load-balancingu WWW
  • Znajomość Ansible, Redis, ElasticSearch

Obowiązki

  • Administrowanie systemów z rodziny Linux
  • Zarządzanie klastrami serwerowymi (VMware ESXi)
  • Planowanie i rozbudowa infrastruktury
  • Rozwój procesów CI/CD (Jenkins)
  • Rozwój i utrzymanie środowisk deweloperskich i produkcyjnych
  • Rozwój systemu monitoringu (ELK Stack, Zabbix)
  • Przygotowywanie i konfigurowanie sprzętu dla użytkowników (notebooków)
  • Wsparcie użytkowników w przypadku problemów ze sprzętem

Narzędzia - wymagana znajomość

  • MySQL
  • Linux Debian
  • Docker
  • Apache2
  • nginx
  • Zabbix

Oferujemy

  • Praca w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość;
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, UoP lub B2B;
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Duża samodzielność i wpływ na organizację pracy;
  • Praca z najnowszymi technologiami aplikacji web i mobile;
  • Niezliczone ilości pysznej i pachnącej kawy, słodkie przekąski;
  • Praca w Katowicach (docelowo w modelu hybrydowym).

My

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać. Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Do you want to apply?
Do you have questions?

Contact us or send your CV directly to us via e-mail: job@ipresso.com

Email job@ipresso.com
I agree