Backend

PHP Backend Developer

W związku z utworzeniem nowego zespołu Backendowego, poszukujemy do współpracy programistów otwartych na nowe wyzwania.

Szukamy ludzi z pasją, chętnych do tworzenia rzeczy ważnych.

Dla których poznawanie nowych rozwiązań i technologii jest inspiracją do rozwoju.

Będących otwartych na pracę w zespole i wymianę doświadczeń.

Hybrydowo

Wymagania

  • Chęć rozwoju - i poznawania nowych technologii
  • Praktyczna znajomość technologii PHP7
  • Znajomość Symfony
  • Podstawowa znajomość SQL (np. MySQL, PostgreSQL)
  • Praca w systemach kontroli wersji np. GIT
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • Podstawy administracji LAMP, Docker
  • Chęć rozwoju i nastawienie na wysoką jakość pracy i terminowość
  • Nie wymagamy znajomości JavaScript, CSS

Obowiązki

  • Tworzenie skryptów, modułów aplikacji
  • Rozwój autorskich technologii z wykorzystaniem ElasticSearch, MySQL, Redis, RabbitMQ, Load Balancing, supervisorD
  • Aktywny udział w pracach projektowych
  • Współpraca z programistami, administratorami, projektantami
  • Dokumentowanie kodu i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Nie robimy „stronek”, „projekcików” dlatego obowiązkiem jest dostarczanie wysokiej jakości i proponowanie efektywnych rozwiązań
  • Testy jednostkowe

Narzędzia - wymagana znajomość

PHP 7, Symfony, SQL, MySQL, ElasicSearch, Rediz, RabbitMQ, Docker

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie miałeś okazji wykorzystywać którejś z tych technologii, u nas możesz się jej nauczyć.

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych oraz tworzeniu rozwiązań produktowych dla liderów,
  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Przyjazną atmosferę, casual dress code oraz płaską strukturę zarządzania
  • Komfortowe biuro z klimą
  • Lekcje języka angielskiego
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, UoP lub B2B
  • Wynagrodzenie rosnące zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy - notebook, monitory, oprogramowanie
  • Dobrą kawę, herbatę oraz inne napoje; przekąski i owoce

Praca obecnie w 90% zdalna, docelowo możliwy model hybrydowy (3/2 dni onsite)

My

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać. Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Do you want to apply?
Do you have questions?

Contact us or send your CV directly to us via e-mail: job@ipresso.com

Email job@ipresso.com
I agree